Olej na plátně, 100x75 cm. Signováno vlevo dole Míčko 74. Rámováno.
Nejdelší strana: 103 cm
o autorovi: 1941 - 2010
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč