Vladimír Míčko - Akt zezadu

Kresba uhlem, 34x44 cm. Signováno vlevo dole V. Míčko. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

21970. Akt zezadu
Dražba ukončena:20.09.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (19.09.2018 22:41:51) 249