Vladimír Míčko - Okno I

Olej na sololitu, 122x122 cm, signováno dole uprostřed Míčko, olištováno.

1941, Praha
Student na Výtvarné škole v Praze (1955-1959; prof. V. Tittelbach, V. Rada a F. Jiroudek). Po těchto studiích se stal žákem AVU (1959-1965). Cestoval zejména po Itálii, Francii a Holandsku. V tvorbě se věnuje malbě, kresbě a fotografii. Významné místo v jeho životě zaujímá restaurátorství. Věnuje se mu od roku 1966 a často v tomto oboru spolupracuje se svou manželkou Evou Míčkovou.

2058. Okno I
Dražba ukončena:26.03.2015 20:45:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč