Vladimír Míčko - Dívčí akt

Olej na plátně, 200x180 cm, signováno vpravo dole Míčko, olištováno.

1941, Praha
Student na Výtvarné škole v Praze (1955-1959; prof. V. Tittelbach, V. Rada a F. Jiroudek). Po těchto studiích se stal žákem AVU (1959-1965). Cestoval zejména po Itálii, Francii a Holandsku. V tvorbě se věnuje malbě, kresbě a fotografii. Významné místo v jeho životě zaujímá restaurátorství. Věnuje se mu od roku 1966 a často v tomto oboru spolupracuje se svou manželkou Evou Míčkovou.

2462. Dívčí akt
Dražba ukončena:28.05.2015 20:29:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč