Vladimír Křepinský - Soubor 3 prací Vladimíra Křepinského

Pozn.: Díla pocházejí z pozůstalosti po autorovi.

3x olej na kartonu, od 24x30 cm do 70x31 cm. 1x monogramováno VK, 2x nesignováno. 1x rám, pasparta, sklo, 2x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

305442. Soubor 3 prací Vladimíra Křepinského
Dražba ukončena:03.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.07.2020 19:56:27 6147
500 Kč 20.06.2020 8:24:29 831