Pozn.: Díla pocházejí z pozůstalosti po autorovi.
3x olej na kartonu, od 24x30 cm do 70x31 cm. 1x monogramováno VK, 2x nesignováno. 1x rám, pasparta, sklo, 2x rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč