Vladimír Křepinský

69673. Portrét ženy

popis: Olej na kartonu, 69x49 cm. Signováno vpravo dole Křepinský 63. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 28.11.2021 17:31:56 4441