Vladimír Křepinský - Portrét dámy

Olej na kartonu, 61x47 cm. Signováno vlevo dole Křepinský 61. Rámováno.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

65073. Portrét dámy
Dražba ukončena:30.09.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč