Vladimír Křepinský - Jaro na vesnici

Olej na kartonu, 46x43 cm. Signováno vlevo dole Křepinský 61. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř známý svými post-impresionisticky laděnými pražskými motivy, ale i stylizovanými dívčími portréty a figurálními scénami.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

doporučujeme
153599. Jaro na vesnici
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 10.01.2026 9:56:29 9161
1 000 Kč 10.01.2026 0:25:39 10207