Olej na sololitu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Křepinský. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1917 – 1985 Český malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč