Vladimír Křepinský

301204. Domy

popis: Olej na sololitu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Křepinský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 04.10.2019 20:03:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 04.10.2019 19:56:43 4441
700 Kč 29.09.2019 17:51:48 223