Vladimír Křepinský - Domy

Olej na sololitu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Křepinský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1917 – 1985
Český malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

301204. Domy
Dražba ukončena:04.10.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 04.10.2019 19:56:43 4441
700 Kč 29.09.2019 17:51:48 223