Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Křepelka. Rámováno.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1923
Hudebník, malíř. V 60. a 70. letech soukromě studoval u ak. malíře Bohumíra Matala a Františka Kocourka. Také pracoval se dřevem - drobné dřevěné plastiky. Spolupracoval se sochařem Karlem Bajákem při realizaci dřevěných plastik pro Brněnské výstaviště.