Vladimír Kopecký - Tam kde stromy rostou do nebe

Kombinovaná technika, 36x48 cm. Signováno vpravo dole V. Kopecký 86. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1931 ve Svojanově na Svitavsku.
Studoval na sklářské škole v Kamenickém Šenově a v Novém Boru. Ve své tvorbě se věnuje malbě i skleněným objektům. Své práce uplatnil také v architektuře. Do roku 2008 byl vedoucím ateliéru skla na pražské VŠUP. Jeho díla jsou zastoupena např. v NG v Praze a v mnoha dalších galeriích jak doma, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

85499. Tam kde stromy rostou do nebe
Dražba ukončena:16.10.2022 20:03:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (16.10.2022 20:00:12) 5305
1 000 Kč 16.10.2022 14:16:34 10207