Vladimír Kopecký - Konvolut 2 litografií

Litografie, 64x32 cm a 64x35 cm. Signovány tužkou V. Kopecký. Volné listy.

o autorovi: Narodil se roku 1931 ve Svojanově na Svitavsku.
Studoval na sklářské škole v Kamenickém Šenově a v Novém Boru. Ve své tvorbě se věnuje malbě i skleněným objektům. Své práce uplatnil také v architektuře. Do roku 2008 byl vedoucím ateliéru skla na pražské VŠUP. Jeho díla jsou zastoupena např. v NG v Praze a v mnoha dalších galeriích jak doma, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

70661. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:12.01.2022 22:11:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč