Vladimír Komárek - Zvěstování

Olej na plátně, 100x60 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 99. Rámováno.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

107324. Zvěstování
Dražba ukončena:14.12.2023 22:48:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:90 000 Kč