Vladimír Komárek - Židle

Olej na plátně, 35x25 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 95. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

307421. Židle
Dražba ukončena:25.01.2021 20:13:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč