Vladimír Komárek - Židle

Olej na plátně, 71x91 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Vlad. Komárek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

32465. Židle
Dražba ukončena:29.05.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:55 000 Kč