Vladimír Komárek - Žena s korálky

Lept, 20x17 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

48067. Žena s korálky
Dražba ukončena:17.09.2020 19:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč