Vladimír Komárek - Žebříky

Litografie, 43x32 cm. Číslováno 115/200. Signováno dole uprostřed V. Komárek 82. Rám, pasparta, plexisklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

69457. Žebříky
Dražba ukončena:08.12.2021 20:57:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč