Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.
Nejdelší strana: 94 cm
o autorovi: 1928 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč