Vladimír Komárek - Zátiší s rybami

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

128716. Zátiší s rybami
Zbývá:3 dnů, 21 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:12:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč