Vladimír Komárek - Zátiší s poháry

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno dole uprostřed V. KOmárek. Rámováno.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Dílo pochází z r. 1977.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
123581. Zátiší s poháry
Zbývá:8 dnů, 3 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:30:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč