Vladimír Komárek - Zahrady

Olej na plátně, 85x75 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

111551. Zahrady
Dražba ukončena:29.02.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:48 000 Kč