Vladimír Komárek

62576. Váza ve skříni

popis: Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek 99. Olištováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 29.07.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč