Vladimír Komárek - Stydlivý akt

Dřevoryt, 15x10 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

58181. Stydlivý akt
Dražba ukončena:15.04.2021 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč