Vladimír Komárek - Soubor 7-mi grafických listů

Lepty, litografie, od 7x10 cm po 20x13 cm. Signovány dole uprostřed V. Komárek. Volné listy.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
24359. Soubor 7-mi grafických listů
Dražba ukončena:14.11.2018 21:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč