Vladimír Komárek

19296. Soubor 5-ti grafických listů

popis: Litografie, 14x10 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Volný list.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 17.05.2018 20:12:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč