Vladimír Komárek - Soubor 2 prací

2x litografie, 21x11 cm, 16x21 cm. Signovány V. Komárek. Paspartováno, zaskleno.

Pozn.: 1x prasklé sklo.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

48152. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:17.09.2020 21:16:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč