Vladimír Komárek - Soubor 2 prací - Pro Evičku

Dřevoryty, 27x14 cm a 29x19 cm. Oboje signováno dole uprostřed V. Komárek 85 s věnováním. Rám, pasparta, plexisklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen. Pasparty mírně ušpiněny.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

52514. Soubor 2 prací - Pro Evičku
Dražba ukončena:12.11.2020 20:55:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč