Vladimír Komárek - Schody

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

154197. Schody
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:15:04 17068