Vladimír Komárek

63647. Šaty na skříni

popis: Olej na kartonu, 95x60 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 26.08.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč