Vladimír Komárek - Šaty na skříni

Olej na kartonu, 95x60 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
63647. Šaty na skříni
Dražba ukončena:26.08.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:75 000 Kč