Vladimír Komárek - Pták s květinou

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek 97. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

128836. Pták s květinou
Zbývá:5 dnů, 21 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:12:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:19 000 Kč