Vladimír Komárek - Ptáci a vázy

Litografie, 50x30 cm. Signováno tužkou dole uprostřed V. Komárek. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

114937. Ptáci a vázy
Dražba ukončena:28.04.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč