Vladimír Komárek - Ptáci

Lept, 37x49 cm. Číslováno 21/50. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

52195. Ptáci
Dražba ukončena:11.11.2020 19:12:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč