Vladimír Komárek - Ptáci

Litografie, 50x30 cm. Signováno tužkou dole uprostřed V. Komárek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

116186. Ptáci
Dražba ukončena:19.05.2024 20:34:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč