Vladimír Komárek

41505. Portrét mladé ženy

popis: Kombinovaná technika (suchá jehla, malba), 14x10 cm. Signováno dole uprostřed s věnováním Vlad. Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 19:55:08

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.03.2020 19:50:08 2475