Vladimír Komárek

39365. Portrét

popis: Lept, 30x20 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek. Rám, pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 22:37:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 13.01.2020 15:41:59 6490
600 Kč 12.01.2020 21:34:59 1592