Vladimír Komárek - Poháry

Lept, 18x28 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek 74. rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

39510. Poháry
Dražba ukončena:16.01.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč