Vladimír Komárek - Nevinná

Litografie 45x33 cm. Signováno tužkou dole uprostřed V. Komárek 78. Volný list.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

85557. Nevinná
Dražba ukončena:16.11.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč