Vladimír Komárek - Labuť, stůl a židle

Olej na plátně, 73x62 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
117506. Labuť, stůl a židle
Dražba ukončena:27.06.2024 21:21:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč