Vladimír Komárek - Labuť nad portálem

Olej na plátně, 61x50 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

125277. Labuť nad portálem
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 20:16:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč