Vladimír Komárek

67122. Květiny ve váze

popis: Olej na sololitu, 58x40 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 99. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 300 Kč