Vladimír Komárek - Košík s tulipány

Olej na sololitu, 52x68 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 95. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

121395. Košík s tulipány
Dražba ukončena:29.08.2024 20:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč