Vladimír Komárek - Konvolut 3 grafických listů

Nejdelší strana: 22 cm

Lepty, 15x10 cm. Signovány dole uprostřed V. Komárek. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, 1x prasklé sklo.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

90107. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:19.02.2023 20:44:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč