Vladimír Komárek - Konvolut 2 leptů

Lept, 15x7 a 11x7 cm. Signovány vpravo dole V.Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

86968. Konvolut 2 leptů
Dražba ukončena:07.12.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč