Vladimír Komárek - Konvolut 2 grafických prací

Litografie, 28x22 cm a 37x21 cm. Signovány dole uprostřed tužkou V. Komárek, číslovány. Pasparty, skla.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

153799. Konvolut 2 grafických prací
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč