Litografie, 28x22 cm a 37x21 cm. Signovány dole uprostřed tužkou V. Komárek, číslovány. Pasparty, skla.
o autorovi: 1928 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč