Vladimír Komárek - Konvolut 2 dřevorytů

Nejdelší strana: 46 cm

Dřevoryt, obě 21x30 cm. Signovány tužkou dole uprostřed V. Komárek. 1x datováno 85. Rámy, skla.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

153828. Konvolut 2 dřevorytů
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč