Vladimír Komárek - Hrozno

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek 98. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

81419. Hrozno
Dražba ukončena:28.07.2022 20:18:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:65 000 Kč