Vladimír Komárek

67632. Dívka za záclonou

popis: Olej na plátně, 75x98 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek 85. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

zbývá: 14 dnů, 15 hodin

konec dražby: 03.11.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 26 000 Kč