Vladimír Komárek - Dívka s konvalinkami

Olej na plátně, 51x51 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek. Rámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

52909. Dívka s konvalinkami
Dražba ukončena:26.11.2020 19:16:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč