Vladimír Komárek - Bez názvu

Litografie, 34x23 cm, signováno dole uprostřed V. Komárek 93, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

9826. Bez názvu
Dražba ukončena:26.04.2017 18:22:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč