Vladimír Komárek - Zátiší s kabelkou a penězi

Litografie, 22x36 cm, 25/50, signováno dole uprostřed, rám, pasparta, zaskleno.

1098. Zátiší s kabelkou a penězi
Dražba ukončena:26.03.2014 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.03.2014 18:21:02 313
500 Kč 23.03.2014 9:23:21 134