1. Milenci - Litografie, 17x25 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, rám, pasparta, zaskleno.
2. Zátiší se zrcadlem - Litografie, 34x43 cm, signováno dole uprostřed V. Komárek, rám, pasparta, zaskleno.
na druhé straně
Dívka s tulipány - Litografie, 43x34 cm, nerámováno.
1928, Hořensko u Semil - 2002, Jilemnice
Žák Odborné sklářské školy v Železném Brodě (1945-1946; prof. M. Janků), poté žák AVU (1946-1948; prof. K. Štipl). Studia uzavřel na VŠUP v
Praze (1948-1953). Věnuje se malbě a volné grafice. Do námětu svých témat využívá stůl, dveře, hodiny, zrcadlo, okno a petrolejku. Tvůrce řady ex libris a ilustrací. Uspořádal přes 200 samostatných výstav.